...o NÁSAhojte! Volám sa Robo Gálik, pochádzam z Nitrianskeho kraja a fotografii sa aktívne venujem od roku 2010. Napĺňa ma hlavne fotografovanie svadieb a portrétov. S fotením mi pomáha manželka Carmen, ktorá okrem asistovania je aj druhým fotografom. Fotografia je naša spoločná vášeň, ktorá nám umožňuje spoznávať zaujímavé miesta a nových ľudí.

Člen Asociácie Slovenských Svadobných Fotografov

fb

Člen Celosvetového Združenia Svadobných Fotografov

fb

Fotografovanie SVADBY


Svadba patrí k najdôležitejším a neopakovateľným momentom v živote dvoch zaľúbených ľudí. Tak ako Vám záleží na priebehu svadby, by Vám malo záležať aj na výbere fotografa. Každý fotograf má svoj jedinečný rukopis, cítenie a pohľad na fotografiu. My sa snažíme Vašu svadbu zachytiť ako celok, príbeh, v ktorom každá fotka na seba nadväzuje a po ich prezretí sa vrátite časom späť. Opätovne prežijete všetky emócie, šťastie, úsmevy, pohľady, intimitu, celkovú atmosféru a zároveň ho uvidíte našimi očami.


Ak Vás práve tie naše fotografie oslovia, tak nás neváhajte kontaktovať. Na všetky otázky Vám odpovieme či už mailom, telefonicky alebo osobne. Kompletný cenník aj s podrobnosťami posielame na vyžiadanie. Pre rýchlejšiu komunikáciu Vás poprosíme uviesť termín svadby a miesto konania.


Recenzie

Recenzie

“Robko a Carmen boli jedným z najlepších rozhodnutí na celej našej svadbe. Fotili sme s nimi aj “rande foto” a už keď prišli len tie,vedela som že sme sa rozhodli na 100% správne. Sú neskutočne talentovaní,vedia presne zachytiť emóciu,momenty a aj krasne detaily. Okrem toho sú to veľmi milí ľudia, citite sa pri nich uvoľnene a na svadbe som ani nevedela že tam su 🙂
Fotky zo svadby by som si ani nevedela predstaviť krajšie. Sme vďační, že sme sa rozhodli pre nich.❤️”